Brokatowy zestaw - opaski i spinki Zobacz większe

Brokatowy zestaw - opaski i spinki

19516

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

58,41 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Tworzenie własnej biżuterii i dodatków to jedna z ulubionych dziewczęcych zabaw. Nie dość, że stowrzone dzieła można nosić lub komuś podarować to jeszcze ich przygotowanie dostarcza masę świetnej, kreatywnej zabawy. Stworzone produkty, w tym przypadku opaski i spinki będą niepowtarzalne, bo można je wykonać na wiele różnych sposobów.
Zabawa brokatem jest bardzo prosta i co ważne nie zostawia bałaganu w postaci rozsypanego wszędzie brokatu. Innowacyjny sposób zabawy brokatem polega na tym, że jest on przymocowany do specjalnych arkuszy. Po odklejeniu papieru zabezpieczającego z naklejki wystarczy przyłożyć wybrany arkusz do klejącej powierzchni i potrzeć. Brokat pozostanie na naklejce.
W zestawie znajdziecie:

dwie opaski - różową i fioletową
10 ozdób to opasek - różowe: 2 kwiatki, 2 serduszka, 1 kokardka, fioletowe: 2 motylki, 2 gwaizdki, 1 kokardka
6 spinek: 2 fioletowe z kwiatuszkami, 2 różowe z serduszkami, 2 turkusowe gwiazdy
5 brokatowych arkuszy (srebrny, niebieski, fioletowy, jasnoróżowy i ciemnoróżowy)
zestaw naklejek - 28 sztuk

Wszystkie elementy pozwalają na zdobienie opasek i spinek w swój własny niepowtarzalny sposób. Elementy do zdobienia opasek można wymieniać. Różowa opaska ma jeden otwór, w który można wetknąć ozdobę, a potem zmienić ją na inną. We fioletowej opasce ozdoby mocuje się w dowolnym otworze. Można również jednorazowo zamocować ich więcej.
Wiek: 5+
Wymiary opakowania: 29 x 22 x 4cm
Referencja: 19516
Deklaracja zgodności CE