Origami - zestaw do tworzenia Zobacz większe

Origami - zestaw do tworzenia

19442

Nowy produkt

100 Przedmioty

31,68 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Prace ręczne, składanie i układanie oraz ćwiczenia manualne wpływają na rozwój mózgu dziecka, ale i jego zainteresowanie światem. Dlatego kreatywne zabawki, które można wykorzystywać na wiele sposobów to sposób na wszechstronny rozwój dziecka. Taki jest również zestaw do robienia origami. Potrzebujecie dekoracji lub zabawy np. na urodziny? A może chcecie skonstruować swoje własne zoo lub obdarować kogoś papierowym cudem? Ten zestaw jest do tego stworzony. Nie potrzebujecie nic więcej.
W skład zestawu wchodzi:

kołonotatnik z wzorami do składania - łącznie 16 wzorów podzielonych zgodnie ze stopniem trudności:

7 wzorów dla początkujących (wieloryb, piesek, ślimak, kotek, królik, biedronka, miś)
6 wzorów dla poziomu średniozaawansowanego (rybka - skalar, motylek, pingwin, żółw, łabądź, żaba)
3 wzory dla zaawansowanych (żyrafa, zebra i żuraw)

40 kolorowych karteczek do składania. Niektóre z nich mają nadrukowane linie zgięć i nacięć, inne są gładkie tak, aby je dostosować do stopnia zaawansowania osoby składającej
naklejki wypukłe do zdobienia gotowych zwierzatek (9 par oczu, 2 korony i inne pasujące do zwierzaków łącznie 37 naklejek)

Cały zestaw zapakowany w poręczne opakowanie, w którym wszystkie elementy mają swoje miejsce. Wystarczy odpiąć rzep, aby oczom dziecka ukazał się kołonotatnik z wzorami po jednej stronie, a karteczki i naklejki po drugiej.
Świetna zabawa gwarantowana.
Wiek: 6+
Wymiary opakowania: 25 x 15 x 2,5cm
Referencja: 19442
Deklaracja Zgodności CE